loadingimg

Wczytuję dane...
O nas

KSIĘGARNIA INTERNETOWA

 

Bonamedia.pl to prężnie działająca księgarnia internetowa, która nie posiadając już żadnych ograniczeń przestrzennych, oferuje praktycznie każdą dostępną na rynku książkę. Naszym celem nie była jednak „zwykła” księgarnia internetowa, nawet o najszerszym asortymencie i najszybszym terminie realizacji zamówień. I tym razem zamierzaliśmy bowiem stworzyć narzędzie pochylające się nad indywidualnymi potrzebami naszych klientów - stąd oprócz zwyczajowego pogrupowania na działy, wygospodarowaliśmy miejsce dla książek szczególnie polecanych, gdzie trafiają pozycje dobierane przez nas osobiście. I wreszcie rzecz przyziemna, ale jakże ważna - wszystkie książki oferowane przez nas w księgarni internetowej można kupić z rabatem. Nie mówiąc już o książkach wydawnictwa Bona, które to cieszą się u nas jeszcze większymi względami!

 

Po wcześniejszym ustaleniu, wszystkie książki zamawiane w księgarni internetowej można odebrać również osobiście w księgarni przy ul. Kanoniczej 11.

 

***

 

KSIĘGARNIA BONA UL. KANONICZA

 

Pod Wawelem, ale nie w przenośni, a dosłownie, bo przy ulicy Kanoniczej 11, mieści się Bona. Jedyne miejsce w Krakowie, które łączy pełnowartościową księgarnię z kawiarnią z prawdziwego zdarzenia. W zabytkowej kamienicy, z historyczną piwnicą oraz pięknym widokiem na jeden z najpiękniejszych kościołów Krakowa, bazylikę św. Piotra i Pawła. Jednak umiejscowienie Bony w tak majestatycznym otoczeniu ani trochę nie ujmuje nam ciepła i przyjazności. Od początku staramy się być miejscem skierowanym dla każdego, kto lubi spokój i kameralną atmosferę. Ale bez żadnego zadęcia! Po kilku latach funkcjonowania możemy z nieskrywaną dumą stwierdzić, że wrośliśmy w pejzaż tej części miasta stając się punktem spotkań nieprzebranej ilości miłośników książki i kawy, którzy przychodzą do nas regularnie, tak po prostu – żeby usiąść na dłuższą chwilę i odpocząć.

 

Jako księgarnia oferujemy staranny wybór beletrystyki, literatury faktu (biografie, reportaże), a także albumów z każdej dziedziny (od malarstwa i fotografii, przez architekturę, po design i komiks). Naszą chlubą pozostaje dział z książkami dla dzieci i młodzieży – bodaj największy i najpilniej przez nas uzupełniany o najpiękniejsze książki na rynku. W opozycji do wielkich księgarni sieciowych staramy się dbać o każdego, indywidualnego gościa księgarnii zawsze jesteśmy gotowi zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zdobyć poszukiwaną przez Was książkę.

 

Kawiarnia, drugi i nieodłączny element Bony zapewnia Wam z kolei doskonałą kawę, parzoną we włoskim ekspresie marki Victoria Arduino. Oferujemy też pełen wybór herbat, gęstą, gorącą czekoladę i soki ze świeżo wyciskanych owoców. Miłośnicy wina mogą liczyć na stopniowo rozszerzany asortyment tego trunku. A zimą, dla rozgrzania – aromatyczne, korzenne wino grzane i miód pitny. Do wszystkiego oczywiście ciasta, ciasteczka i wiele stale zmienianych rodzajów słodkości! I dalej - przekąski w postaci włoskich kanapeczek z pesto, szynką parmeńską lub łososiem oraz sałatek. Najlepiej jednak sprawdzać nasze menu na bieżąco, na miejscu, bo stale się ono rozszerza.